Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE french fry cutter replacement parts and accessories.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 934755 french fry cutter replacement parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 934755 8 Inch Gasket Tpp/tuc/twt OEM Bl - Durable Chemical Resistant
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 934755 |
| Manufacturer Part # | 934755 |
| Height | 3.3" |
| Width | 8.1" |
| Depth | 20.65" |
| Weight | 1.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 934755 Gasket Tpp/tuc/twt 44 Wide Bl
