FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
TRUE 934656 10 Inch Electric Compressor OEM Metal - Precision Cooling
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 934656 |
| Manufacturer Part # | 934656 |
| Height | 9" |
| Width | 10" |
| Depth | 12" |
| Weight | 37.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 934656 Compressor Nt6217z 212bg07d7az 115v
