Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE french fry cutter replacement parts and accessories.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 934614 french fry cutter replacement parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 934614 2.55 Inch Commercial Lock Kit Stainless Steel for Tbb 24 Glass Door
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 934614 |
| Manufacturer Part # | 934614 |
| Height | 1.25" |
| Width | 2.55" |
| Depth | 5.85" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 934614 Lock Kit Tbb 24 Glass Door Ss
