Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE french fry cutter replacement parts and accessories.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 934372 french fry cutter replacement parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 934372 3/8 Inch 16 TPI Screw Phillips Round Head Alloy Steel
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 934372 |
| Manufacturer Part # | 934372 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Weight | 0.5 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 934372 Screw 3/8 16 X 1/2 Spec. Phil Roun Hd M