- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
TRUE 934091 31 Inch Left-Hand Door Assembly Black Electric
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 934091 |
| Manufacturer Part # | 934091 |
| Height | 7" |
| Width | 31" |
| Depth | 59" |
| Weight | 0.36 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 934091 Door Assy Gdm 19t/23/49 Lh Blk 115v 24k