RestaurantSupply.com is your trusted source for CROWN STEAM aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing CROWN STEAM units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket CROWN STEAM 9339-1 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
CROWN STEAM 9339-1 Pressure Switch with Transducer for Steam and Water Systems
| Fits with Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 9339-1 |
| Manufacturer Part # | 9339-1 |
| Height | 2" |
| Width | 5" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 9339-1 Pressure Switch W/transducer
