FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Blodgett bakery deck ovens.
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 9327 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett 9327 Flue Connector 4.75 Inch Transition 999 to 1 0 Inch Metal
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 9327 |
| Manufacturer Part # | 9327 |
| Height | 0.75" |
| Width | 4.75" |
| Depth | 26.4" |
| Weight | 0.72 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 9327 Flue Connector 999 To 1 0