- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
TRUE 932586 Gasket 60 Inch Rubber Seal for TSSU TUC TWT Black
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 932586 |
| Manufacturer Part # | 932586 |
| Height | 1" |
| Width | 26" |
| Depth | 28.5" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 932586 Gasket Tssu/tuc/twt 60 Wide Black Uc
