RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield steam tables and food wells.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 9324192 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 9324192 OEM Bushing Snap 0.5 Inch Durable Component
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 9324192 |
| Manufacturer Part # | 9324192 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 0.55" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 9324192 Bushing Snap Sbt500 6
