RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 9324154 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 9324154 Screw M4x10 Stainless Steel Phillips Machine Fastener
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 9324154 |
| Manufacturer Part # | 9324154 |
| Height | 0.8" |
| Width | 3" |
| Depth | 6.65" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 9324154 Screw M4x10 Ss Ph Ms
