RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 9324104 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 9324104 Screw 3/4 Inch #8 32 Thread Stainless Steel Fastener
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 9324104 |
| Manufacturer Part # | 9324104 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.3" |
| Depth | 0.85" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 9324104 Screw #8 32 X 3/4 S P Pn F
