RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 9324091 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 9324091 Screw 3.1 Inch Zinc Plated Fastener for Kitchen Equipment
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 9324091 |
| Manufacturer Part # | 9324091 |
| Height | 0.45" |
| Width | 3.1" |
| Depth | 5.95" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 9324091 Screw #8 18 X 1 3/4 Z P Pn Hi
