RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 9321562 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 9321562 0.45 Inch Screw Thumb K Nurled Ergonomic Grip
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 9321562 |
| Manufacturer Part # | 9321562 |
| Height | 0.4" |
| Width | 0.45" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 9321562 Screw Thumb 8 32x3/4 K Nurled
