RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 9321526 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 9321526 Screw #10 0.75 Inch Zinc-Plated Steel Fastener
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 9321526 |
| Manufacturer Part # | 9321526 |
| Height | 0.35" |
| Width | 2.4" |
| Depth | 4.75" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 9321526 Screw #10 24x0.75 Z P F8