RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 9321522 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 9321522 Screw 5/8 Inch 8-32 Thread Stainless Steel Fastener
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 9321522 |
| Manufacturer Part # | 9321522 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 9321522 Screw 8 32x5/8 Fshcs