RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 9321521 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 9321521 1 Inch Impact Bumper Corrosion Resistant - Bumper Budwig
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 9321521 |
| Manufacturer Part # | 9321521 |
| Height | 0.4" |
| Width | 1" |
| Depth | 1.95" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 9321521 Bumper Budwig Rf6 1