RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 9321238 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 9321238 0.75 Inch Screw Hex Head Durable Steel for Kitchen Fixtures
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 9321238 |
| Manufacturer Part # | 9321238 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 9321238 Screw #8x.75 H/n P Tr A