RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 93200048 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW 93200048 6.35 Inch Toaster Drawer Stainless Steel with slide-in design
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 93200048 |
| Manufacturer Part # | 93200048 |
| Height | 1.25" |
| Width | 6.35" |
| Depth | 14.9" |
| Weight | 1.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW 93200048 Toaster Drawer
