Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Globe aftermarket meat processing equipment.
- Engineered to match existing Globe units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Globe 932-BB-AS-2 meat processing equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Globe 932-BB-AS-2 4.5 Inch Knife Plate Hub Assembly with Bearings and Washers
| Fits with Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | 932-BB-AS-2 |
| Manufacturer Part # | 932-BB-AS-2 |
| Height | 6.5" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 3.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Globe 932-BB-AS-2 Knife Plate Hub Assembly Includes Bearings, Washers And Hex Nut., Globe Slicer 285 300 400 500 685 715, 720 725 765 770 775 815 820 825.
