RestaurantSupply.com is your trusted source for Montague commercial pizza ovens.
- Authorized Montague dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Montague 9314-9 commercial pizza ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Montague 9314-9 9 Inch Large Gas Infrared Burner Stainless Steel with 28 1/4 Inch Surface
| Manufacturer | Montague |
|---|---|
| Model Number | 9314-9 |
| Manufacturer Part # | 9314-9 |
| Height | 4.25" |
| Width | 9.3" |
| Depth | 27.7" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Montague 9314-9 Ir Burner Large Lp 28 1/4"
