Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE french fry cutter replacement parts and accessories.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 931286 french fry cutter replacement parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 931286 15mfd Capacitor Run for HVAC and Refrigeration
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 931286 |
| Manufacturer Part # | 931286 |
| Height | 1.75" |
| Width | 1.75" |
| Depth | 3.1" |
| Weight | 0.28 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 931286 Capacitor Run 85pr370e36 15mfd 370v