Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
TRUE 930203 3.95 Inch Ribbon Cable 20 Meter 2 Meter Copper Flex
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 930203 |
| Manufacturer Part # | 930203 |
| Height | 1.4" |
| Width | 3.95" |
| Depth | 5.6" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 930203 Ribbon Cable Lae Fc06 20m01/ 2m
