Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE french fry cutter replacement parts and accessories.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 930045 french fry cutter replacement parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 930045 13 Inch Evaporator Coil Assembly Aluminum OEM with Descriptors
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 930045 |
| Manufacturer Part # | 930045 |
| Height | 10.35" |
| Width | 13" |
| Depth | 23.95" |
| Weight | 6.88 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 930045 Evaporator Coil Assembly Ta/tg/tr1r Soli
