FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Jade Range commercial restaurant ranges.
- Authorized Jade Range dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jade Range 8957300090 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jade Range 8957300090 25 Inch Stainless Steel Carriage Frame With Bearing
| Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 8957300090 |
| Manufacturer Part # | 8957300090 |
| Height | 3.25" |
| Width | 25.25" |
| Depth | 30.75" |
| Weight | 15 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 8957300090 Carriage Frame With Bearing
