RestaurantSupply.com is your trusted source for Jade Range commercial restaurant ranges.
- Authorized Jade Range dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jade Range 8946610090 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jade Range 8946610090 13 Inch Welded Drip Tray Stainless Steel with Enhanced Leak Resistance
| Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 8946610090 |
| Manufacturer Part # | 8946610090 |
| Height | 2" |
| Width | 13" |
| Depth | 28" |
| Weight | 4.36 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 8946610090 Traveling Drip Tray Wel D Assy