Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8944 1.2 Inch Magnetic Door Bracket Assy Metal Alloy for Foodservice
Item:
#1214775
Technical details
| Manufacturer | Blickman |
|---|---|
| Model Number | 8944 |
| Manufacturer Part # | 8944 |
| Height | 0.75" |
| Width | 1.2" |
| Depth | 5.7" |
| Weight | 0.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8944 1.2 Inch Magnetic Door Bracket Assy Metal Alloy for Foodservice
$104.72
Unit price
/
Unavailable