Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for T&S Brass pre-rinse faucets and spray valves.
- Authorized T&S Brass dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock T&S Brass 894 pre-rinse faucets and spray valves
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
T&S Brass 894 14 Inch Lavatory Faucet Stainless Steel with Polished Finish
| Manufacturer | T&S Brass |
|---|---|
| Model Number | 894 |
| Manufacturer Part # | 894 |
| Height | 5.5" |
| Width | 14.5" |
| Depth | 11" |
| Weight | 4.91 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
T&S Brass 894 T&s Lavatory Faucet
