RestaurantSupply.com is your trusted source for Jade Range commercial restaurant ranges.
- Authorized Jade Range dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jade Range 8933100000 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jade Range 8933100000 3.5 Inch Stainless Steel Handle Carriage with Corrosion Resistance
| Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 8933100000 |
| Manufacturer Part # | 8933100000 |
| Height | 3" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 23.65" |
| Weight | 1.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 8933100000 Handle Carriage Jsb Bar Lengt
