RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 893052 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 893052 Steel 1-7/8 Inch Shaft Rinse Arm Thread 43228
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 893052 |
| Manufacturer Part # | 893052 |
| Height | 0.75" |
| Width | 3" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 893052 Material Steel, Length 1-7/8", 47 Mm, Thread 43228
