FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart slicing and carving knives and utensils.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 892934-1 slicing and carving knives and utensils
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 892934-1 5-1/2 Inch Board Relay Assembly Green
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 892934-1 |
| Manufacturer Part # | 892934-1 |
| Height | 2.5" |
| Width | 5.25" |
| Depth | 7" |
| Weight | 0.61 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 892934-1 Color Green, Length 5-1/2", 140 Mm
