RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 892(208V) prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 892(208V) 10 Inch Electric Heater Stainless Steel Compact with Reliable Heat
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 892(208V) |
| Manufacturer Part # | 892(208V) |
| Height | 2.4" |
| Width | 10.5" |
| Depth | 18.8" |
| Weight | 0.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 892(208V) Heater 208v