RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW -89120 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW -89120 1/4 Inch Jiffy Clip OEM Component for Electrical Installation
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | -89120 |
| Manufacturer Part # | -89120 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 0.8" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW -89120 1/4in Jiffy Clip Minerallac
