RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 89111 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW 89111 0.875 Inch Bushing Strain Relief for Electrical Connections
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 89111 |
| Manufacturer Part # | 89111 |
| Height | 0.85" |
| Width | 0.95" |
| Depth | 1.95" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW 89111 .875dd Bushing Strain Relief
