RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 89101 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW 89101 0.7Inch Bushing Strain Relief for 0.625Inch Cables
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 89101 |
| Manufacturer Part # | 89101 |
| Height | 0.65" |
| Width | 0.7" |
| Depth | 1.65" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW 89101 .625dd Bushing Strain Relief
