RestaurantSupply.com is your trusted source for Hoshizaki commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Hoshizaki dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hoshizaki 8907-0102 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hoshizaki 8907-0102 Clevis Pin OEM Precision Metal Fastener for Refrigeration
| Manufacturer | Hoshizaki |
|---|---|
| Model Number | 8907-0102 |
| Manufacturer Part # | 8907-0102 |
| Height | 0.2" |
| Width | 0.35" |
| Depth | 0.55" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hoshizaki 8907-0102 Clevis Pin
