Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Server Products buffet and display systems and accessories.
- Authorized Server Products dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Server Products 88888 buffet and display systems and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Server Products 88888 .25 Oz Reduction Stainless Steel Collar Gaging Tool
| Manufacturer | Server Products |
|---|---|
| Model Number | 88888 |
| Manufacturer Part # | 88888 |
| Height | 0.6" |
| Width | 1.9" |
| Depth | 3.35" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Server Products 88888 Collar Gaging .25 Oz Reduction
