Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for T&S Brass aftermarket restroom faucets.
- Engineered to match existing T&S Brass units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket T&S Brass 888-45 restroom faucets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
T&S Brass 888-45 5.5 Inch Low Lead Spring Pre Rinse Unit in Stainless Steel
| Fits with Manufacturer | T&S Brass |
|---|---|
| Model Number | 888-45 |
| Manufacturer Part # | 888-45 |
| Height | 1.5" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 22.5" |
| Weight | 1.48 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
T&S Brass 888-45 Encore, Low Lead
