- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Server Products 88796 .75 Oz Portion Tray Polycarbonate Blue 4 Packs
| Manufacturer | Server Products |
|---|---|
| Model Number | 88796 |
| Manufacturer Part # | 88796 |
| Height | 3.05" |
| Width | 5.2" |
| Depth | 6.3" |
| Weight | 0.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Server Products 88796 Portion Tray .75 Fl Oz Blu 4 Pack