RestaurantSupply.com is your trusted source for Server Products steam tables and food wells.
- Authorized Server Products dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Server Products 88736 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Server Products 88736 1 Inch Body Stainless Steel Fluid Handling Component
| Manufacturer | Server Products |
|---|---|
| Model Number | 88736 |
| Manufacturer Part # | 88736 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Server Products 88736 Body 1.4 Liter Slimline Dfd