RestaurantSupply.com is your trusted source for Server Products sneeze guards.
- Authorized Server Products dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Server Products 88628 sneeze guards
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Server Products 88628 2 Oz Pump Parts Kit Durable Food-Grade Polymer
| Manufacturer | Server Products |
|---|---|
| Model Number | 88628 |
| Manufacturer Part # | 88628 |
| Height | 1.55" |
| Width | 4.7" |
| Depth | 11.1" |
| Weight | 0.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Server Products 88628 Kit Pump Parts 2 Oz
