RestaurantSupply.com is your trusted source for Server Products steam tables and food wells.
- Authorized Server Products dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Server Products 88626 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Server Products 88626 38mm 10 Inch Dispensing Component 1/2 Fluid Oz Durable Plastic
| Manufacturer | Server Products |
|---|---|
| Model Number | 88626 |
| Manufacturer Part # | 88626 |
| Height | 2.7" |
| Width | 5.25" |
| Depth | 14.15" |
| Weight | 0.42 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Server Products 88626 38mm 10 In Dp 1/2fl Oz C
