- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Server Products 88624 5.45 In 1/2 Fl Oz Sp OEM Component Corrosion Resistant Durable
| Manufacturer | Server Products |
|---|---|
| Model Number | 88624 |
| Manufacturer Part # | 88624 |
| Height | 1.8" |
| Width | 5.45" |
| Depth | 14.4" |
| Weight | 0.42 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Server Products 88624 38mm 10 In Sp 1/2 Fl Oz Lto
