RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny commercial oven parts and accessories.
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 88614-001 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny 88614-001 .200 to .447 Inch Weld Assembly for Flue Stainless Steel
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 88614-001 |
| Manufacturer Part # | 88614-001 |
| Height | 5.15" |
| Width | 13.3" |
| Depth | 20.6" |
| Weight | 4.66 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 88614-001 Weld Assembly. Flue .200x.447
