RestaurantSupply.com is your trusted source for Server Products steam tables and food wells.
- Authorized Server Products dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Server Products 88571 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Server Products 88571 0.8 Inch Collar Gaging .25 Oz Reduct Durable Food Grade
| Manufacturer | Server Products |
|---|---|
| Model Number | 88571 |
| Manufacturer Part # | 88571 |
| Height | 0.4" |
| Width | 0.8" |
| Depth | 0.9" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Server Products 88571 Collar Gaging .25 Oz Reduct 2 Oz
