RestaurantSupply.com is your trusted source for Server Products buffet and display systems and accessories.
- Authorized Server Products dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Server Products 88561 buffet and display systems and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Server Products 88561 2 Oz Cylinder Assembly for OEM Food Dispensing
| Manufacturer | Server Products |
|---|---|
| Model Number | 88561 |
| Manufacturer Part # | 88561 |
| Height | 4.15" |
| Width | 6.7" |
| Depth | 7.4" |
| Weight | 0.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Server Products 88561 Cylinder Assembly 2 Oz
