- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Server Products 88549 1.7 Inch Cylinder Assembly Pneumatic Durable Silver Finish
| Manufacturer | Server Products |
|---|---|
| Model Number | 88549 |
| Manufacturer Part # | 88549 |
| Height | 1.65" |
| Width | 1.7" |
| Depth | 10.6" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Server Products 88549 Cylinder Assembly Silver Express Blk
