- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Server Products 88545 8.95 Inch Head Assembly Bp 1 1 Fl Oz OEM Replacement
| Manufacturer | Server Products |
|---|---|
| Model Number | 88545 |
| Manufacturer Part # | 88545 |
| Height | 3.4" |
| Width | 8.95" |
| Depth | 9.9" |
| Weight | 12.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Server Products 88545 Head Assembly Bp 1 1 Fl Oz (2 Pc)
