Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE merchandising refrigerators.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 884944 merchandising refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 884944 Hinge Kit Width 1.8 Inch Top Center Durable Metal
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 884944 |
| Manufacturer Part # | 884944 |
| Height | 1.55" |
| Width | 1.8" |
| Depth | 4.1" |
| Weight | 0.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 884944 Hinge Kit Door Top Center Tdd/tbb 4g
