Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 88471 18 Inch Stainless Steel Medium Drip Tray for Beverage Areas
Item:
#1479364
Technical details
| Manufacturer | Gold Medal |
|---|---|
| Model Number | 88471 |
| Manufacturer Part # | 88471 |
| Height | 0.01" |
| Width | 18" |
| Depth | 20" |
| Weight | 3.89 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 88471 18 Inch Stainless Steel Medium Drip Tray for Beverage Areas
