RestaurantSupply.com is your trusted source for Server Products buffet and display systems and accessories.
- Authorized Server Products dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Server Products 88395 buffet and display systems and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Server Products 88395 3.9 Inch Width Spring Assembly Heavy Duty Steel for OEM Integration
| Manufacturer | Server Products |
|---|---|
| Model Number | 88395 |
| Manufacturer Part # | 88395 |
| Height | 0.95" |
| Width | 3.9" |
| Depth | 6.2" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Server Products 88395 Spring Assembly Bp 1 Heavy
